Rok 2017
PŘÍPRAVKA
DATUM | MÍSLO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE | UMÍSTĚNÍ |
21.1. | Brno Komárov_Uzová Open liga | 3.místo |
22.1. | Brno-Královo Pole_štafety 4x60m | 2.místo |
11.2. | Hostěrádky-Rešov_Uzlová Open liga | 3.místo |
25.2. | Brno-Bosonohy_Uzlová open liga | 1.místo |
1.4. | Brno-Starý Lískovec_Uzlová open liga finále | 1.místo |
celkový výsledek uzlové open ligy | 1.místo | |
16.9. | Vojkovice_branný závod | 1.místo 3.místo |
1.10. | Hlinsko_Hlinecké šedesátky | 1.místo E.Křivánková 2.místo N.Křivánková 3.místo M.Janíčková st. 9.místo R.Procházka |
11.11. | Drnovice okr.Vyškov-uzlová open liga | 1.místo |
25.11. | Hrušovany-uzlová open liga | 1.místo |
10.12. | Třebíč_Štafety | 6.místo |
MLADŠÍ ŽÁCI
DATUM | MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE | UMÍSTĚNÍ |
6.5. | Syrovice_obvodní kolo | 6.místo |
8.5. | Přísnotice_liga mládeže | 6.místo |
13.5. | Dolní Kounice_O pohár starosty obce | 5.místo |
20.5. | Březina u Tišnova_okresní kolo MHJ | 13.místo |
27.5. | Zastávka u Brna_liga mládeže | 12.místo |
3.6. | Střelice_požární útok | 4.místo |
10.6. | Brno VUT_krajské kolo MHJ | 6.místo |
30.6. | Nové Bránice_noční soutěž | 5.místo |
9.9. | Syrovice_liga mládeže, O Pohár starosty obce | 4.místo |
16.9. | Vojkovice_branný závod | 1.místo 10.místo |
1.10. | Hlinsko_Hlinecké šedesátky | 3.místo A.Kozlová 13. J.Vlasák 17.místo F.Svoboda |
11.11. | Drnovice okr.Vyškov_uzlová open liga | 5.místo |
25.11 | Hrušovany_uzlová open liga | 2.místo |
2.12. | Zastávka_Soptík | 1.místo A.Kozlová 29.místo T.Žitňáková 58.místo M.Janíčková 67.místo F.Svoboda 101.místo R.Procházka |
10.12. | Třebíč_Štafety | 4.místo |
STARŠÍ ŽÁCI
DATUM | MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE | UMÍSTĚNÍ |
21.1. | Brno-Komárov_uzlová open liga | 4.místo |
11.2. | Hostěrádky-Rešov_uzlová opne liga | 6.místo |
28.2. | Brno-Bosonohy_Uzlová open liga | -------- |
25.3. | Koválovice_Uzlová open liga finále | 1.místo Jiří Janíček 2.místo M.Kozlová 2.místo J.Bauer |
celkový výsledek uzlové open ligy | 8.místo | |
23.4. | Kuřim_liga mládeže | 1.místo |
6.5. | Syrovice_obvodní kolo | 1.místo |
8.5. | Přísnotice_liga mládeže | 10.místo |
20.5. | Březina_okresní liga | 2.místo |
27.5. | Zastávka_liga mládeže | 1.místo |
10.6. | Brno VUT_krajské kolo MHJ | 1.místo |
18.6. | Veverská Bítýška_liga mládeže | neúčast |
18.6. | Hlinsko_MČR mezi MHJ a ČHJ | 2.místo |
24.6. | Březina u Tišnova_ukončení ligy ml. | 2.místo |
celkové hodnocení 16.ročníku ligy | 1.místo | |
30.6. | Nové Bránice_noční soutěž | 1.místo |
9.9. | Syrovice_liga mládeže, O Pohár starosty obce | 2.místo |
16.9. | Vojkovice_branný závod | 3.místo 4.místo 13.místo |
1.10. | Hlinsko_Hlinecké šedesátky | 3.místo L.Doležalová 15.místo P.Bara 30.místo M.Kozlová, J.Janíček |
11.11. | Drnovice oke.Vyškov-uzlová open liga | 4.místo |
25.11. | Hrušovany_uzlová open liga | 21.místo |
2.12. | Zastávka u Brna_Soptík | 2.místo P.Bara 6.místo J.Bauer 16.místo T.Menšíková 21.místo V.Bauer 25.místo J.Janíček |
10.12. | Třebíč_Štafety | 11.místo |
DOROST KLUCI
DATUM | MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE | UMÍSTĚNÍ |
22.1. | Brno-Královo Pole_štafeta 4x60m | 4.místo 5.místo |
1.4. | Brno-Starý Lískovec_uzlová open liga finále | 8.místo |
25.11. | Hrušovany_uzlová open liga | 3.místo O.Kozel |
10.12. | Třebíč_Štafety | 4.místo 7.místo |