ROK 2018

PŘÍPRAVKA
DATUM MÍSLO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE UMÍSTĚNÍ
27.1. Brno-Starý Lískovec_Uzlová open liga 1.místo
18.2. Hostěrádky-Rešov_Uzlová open liga 1.místo
5.3. Brno-Bosonohy_Uzlová open liga 1.místo
7.4. Brno-Starý Lískovec_Uzlová open liga finále 1.místo
  celkový výsledek uzlové open ligy 1.místo

 

MLADŠÍ ŽÁCI

DATUM MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE UMÍSTĚNÍ
27.1. Brno-Starý lískovec_Uzlová open liga 4.místo
18.2. Hostěrádky-Rešov_Uzlová open liga 1.místo
Tereza+Filip 4.místo
Anežka+Jeník 5.místo
5.3. Brno-Bosonohy_Uzlová open liga 1.místo
25.3. Koválovice_Uzlová open liga finále Anežka 2x1.místo
Terka 1.,3.místo
Jan 2x1.místo, 2.místo, 3.místo
Filip 2x3.místo
  celkový výsledek uzlové open ligy 1.místo
28.4. Židlochovice_liga mládeže 3.místo
5.5. Syrovice_obvodní kolo 2.místo
8.5. Přísnotice_liga mládeže 2.místo
13.5. Kuřim_liga mlá 7.místo
12.5. Březina u Tišnova_okresní kolo 5.místo
26.5. Brno VUT_krajské kolo MHJ 4.místo
9.6. Brno_VUT_MČR mezi MHJ a ČHJ 2.místo
17.6. Veverská Bítýška_liga mládeže 4.místo
23.6. Březina u Tišnova_ukončení ligy ml. 5.místo
  celkové hodnocení 17.ročníku ligy 4.místo
23.6. Sobotovice 9.místo
29.6. Nové Bránice_noční soutěž 3.místo
24.8. Mělčany_O Pohár starosty obce 1.místo
1.9. Bratčice_O Pohár starosty obce 1.místo
8.9. Syrovice_liga mládeže, O Putovní pohár stasrosty obce   
     
     
     

 

STARŠÍ ŽÁCI

DATUM MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE UMÍSTĚNÍ
27.1. Brno-Starý lískovec_Uzlová open liga 2.místo
29.1. Brno-Vodova_štafety 4x60m 3.místo
18.2. Hostěrádky-Rešov_Uzlová open liga 1.místo
Jiří+Maruška 2.místo
Vojta+Pavel 4.místo
5.3. Brno-Bosonohy_Uzlová open liga 9.místo
25.3. Koválovice_Uzlová open liga finále Maruška 1.místo
Jirka 2.místo a 3.místo
Vojta 2x2.místo, 3.místo
Pavel 3.místo
  celkový výsledek uzlové open ligy 4.místo
28.4. Židlochovice_liga mládeže 9.místo
5.5. Syrovice_obvodní kolo 3.místo
8.5. Přísnotice_liga mládeže 6.místo
13.5. Kuřim_liga mládeže 2.místo
12.5. Březina u Tišnova_okresní kolo 8.místo
26.5. Brno VUT_krajské kolo MHJ 3.místo
Lenka 1.místo
Pavel 2.místo
Jirka 3.místo
9.6. Brno_VUT_MČR mezi MHJ a ČHJ 3.místo
Jirka 1.místo
17.6. Veverská Bítýška_liga mládeže 2.místo
23.6. Březina u Tišnova_ukončení ligy ml. 1.místo
  celkové hodnocení 17.ročníku ligy 3.místo
23.6. Sobotovice 3.místo
1.9. Bratčice_O Pohár starosty obce 7.místo
8.9. Syrovice_liga mládeže, O Putovní pohár stasrosty obce   
16.9. Šlapanice_branný závod  
22.9. Lelekovice_liga mládeže  
11.11. Drnovice  
     
   
 

 

DOROST
DATUM MÍSLO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE UMÍSTĚNÍ
27.1. Brno-Starý Lískovec_Uzlová open liga Jeník 2.místo
Katka 3.místo
J+K 2.místo
29.1. Brno-Vodova_štafety 4x60m 7.místo
18.2. Hostěrádky-Rešov_Uzlová open liga Katka 2.místo
Jeník 3.místo
J+K 2.m
5.3. Brno-Bosonohy_Uzlová open liga Katka 3.místo
Katka+Jiřík 7.místo
7.4. Brno-Starý Lískovec_Uzlová open liga finále Katka 2.místo
Jeník 3.místo
J+K 2.m