MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MEZI MHJ A ČHJ 18.6.2017

19.06.2017 09:36

Neděle 18.6.2017 byla pro naše soutěžní družstva zakončením soutěží MHJ.
V Hlinsku se konalo mistrovství republiky mezi MHJ a ČHJ, kam se probojovali naší starší žáci z krásného prvního místa z krajskeho kola v Brně.
První disciplínu absolvovali jednotlivce na 60 m s překážkami, kde naši 4 soutěžní žáci obsadili první 4 místa.
 Na štafetě jim nebylo přáno, a po neuznání první štafety s krásným časem 41 s, se jim započítávala až ta druhá.
Požární útok byl po malých komplikacích první nejlepší, za který dostali samostatný pohár.
Poslední disciplínou byla uzlová štafeta, kde žáci ukázali, že od zimy nezapomněli na uzlíky a mohli si tak odvést pohár za 1.místo.
Naši žáci jsou velcí bojovníci a tak v celkovém hodnocení obsadili moc krásné a právem vydřené 2.MÍSTO !