Rok 2016

PŘÍPRAVKA 
 
DATUM MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE UMÍSTĚNÍ
17.9. Hrušky_branný závod 4.místo
2.10 Hlinsko_Hlinecké šedesátky  
12.11. Drnovice_uzlová liga 1.místo
19.11. Hrušovany u Brna_uzlová liga 1.místo

 

 
MLADŠÍ ŽÁCI
 
DATUM MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE       UMÍSTĚNÍ
23.1. Bílovice nad Svitavou_uzlová liga 3.místo
20.2. Hostěrádky_uzlová liga 3.místo
12.3. Brno-Bosonohy_uzlová liga 1.místo
19.3. Koválovice_ukončení uzlové ligy M.Kozlová 1.m
J.Doležal 1.m
A.Vlasák 2.m
V.Bauer 3.m
V.Bauer 2.m M.Kozlová 2.m
23.4. Syrovice_obvodní kolo 2.místo
24.4. Kuřim_liga mládeže 2.místo
8.5. Přísnotice_liga mládeže 1.místo
21.5. Březina u Tišnova_okresní kolo 1.místo
28.5. Zastávka u Brna_liga mládeže 1.místo
4.6. Brno VUT_krajské kolo 4.místo
UŠ 2.místo
Jednotlivci:
V.Bauer 2.m
S.Chytil 4.m
M.Kozlová 4.m
Z.Spěvák 9.m
 
5.6. Veverská Bítýška_liga mládeže 3.místo
18.6. Březina u Tišnova_liga mládeže -
18.6. Přerov_MČR mezi MHJ a ČHJ 1.místo
UŠ 2.místo
Jednotlivci:
V.Baeur 4.m
A.Vlasák 6.m
Z.Spěvák 7.m
25.6. Hrušovany_liga mládeže ukončení 1.místo
  celkové hodnocení 15.ročníku ligy 1.místo
10.9. Syrovice_Pohár starosty obce, liga mládeže -------
17.9. Hrušky_branný závod PŘÍPRAVKA
4.místo
M.Janíčková
A.Stará
R.Procházka

3.místo
A.Kozlová
A.,J. Vlasákovi
2.10. Hlinsko_hlinecké šedesátky 11.místo
A.Vlasák
13.místo
J.Vlasák

 

STARŠÍ ŽÁCI

DATUM MÍSTO KONÁNÍ_DRUH SOUTĚŽE UMÍSTĚNÍ
23.1. Bílovice nad Svitavou_uzlová liga 4.místo
5.místo
20.2. Hostěrádky_uzlová liga 14.místo
12.3. Brno-Bosonohy_uzlová liga 5.místo
16.místo
19.3. Koválovice_ukončení uzlové ligy K.Teturová 1.m
J.Bauer 1.m
O.Kozel 2.m
L.Doležalová 2.m
J.Bauer 2.m
L.Doležalová 2.m
J.Bauer 2.m
23.4. Syrovice_obvodní kolo 1.místo
24.4. Kuřim_liga mládeže 1.místo
8.5. Přísnotice_liga mládeže 1.místo
21.5. Březina u Tišnova_okresní kolo 1.místo
28.5. Zastávka u Brna_liga mládeže 1.místo
4.6. Brno VUT_krajské kolo 1.místo
Jednotlivci:
O.Kozel 1.m
J.Procházka 2.m
V.Kozel 4.m
J.Baeur 5.m
5.6. Veverská Bítýška_liga mládeže
 
1.místo
18.6. Březina u Tišnova_liga mládeže -
18.6. Přerov_MČR mezi MHJ a ČHJ 2.místo
UŠ 1.místo
Jednotlivci:
J. Procházka 1.m
V.Kozel 4.m
25.6. Hrušovany_liga mládeže ukončení 3.místo
  celkové hodnocení 15.ročníku ligy 1.místo
10.9. Syrovice_Pohár starosty obce, liga mládeže
 
3.místo
17.9. Židlochovice_liga mládeže 1.místo
17.9. Hrušky_branný závod DOROST
1.místo
J.Procházka
O.Kozel
V.Kozel
2.místo
V.Jiřikovská
K.Stará
24.9. Přízřenice_liga mládeže 2.místo
2.10. Hlinsko_hlinecké šedesátky 11.místo
K.Stará
P.Bara
13.místo
J.Janíček
12.11. Drnovice_uzová liga 3.místo
J.Janíček
J.Bauer
K.Teturová
M.Kozlová
19.11. Hrušovany u Brna 18.místo

 

Vysvětlivky

UŠ - uzlová štafeta

MČR - mistrovství republiky

MHJ - Moravská hasičská jednota

ČHJ - Česká hasičská jednota